Първа загуба на ОФК „Поморие“

Отборът на ОФК „Поморие“ претърпя първа загуба в първенството на ВПЛ в гр. Разград с 2:1 от домакините „Лудогорец II“.

Срещата започна с изненадващ гол след ъглов удар на младите футболисти от Разград,но опитния отбор на Поморие реагира бързо и в 10-та минута резултата бе изравнен 1:1 ,с гол на младия Живко Жеков.До края на полувремето гостите от Поморие играха почти изцяло в полето на домакините,но след 3 удара в гредите и добра игра на вратаря на Лудогорец,резултатът остана не променен.

През II-то полувреме поморийци отново доминираха,но превъзходството им се изрази в многото положения.За разлика от тях,състезателите на Лудогорец II се възползваха от една от малкото си атаки и успяха да отбележат за 2:1.До края на срещата гол не бе отбелязан и ОФК „Поморие“ записа първа загуба в първенството.

Следваща среща ОФК „Поморие“ приема на ст. „Лазур“ /Бургас/ отбора на „Ботев“ /Враца/ на 26.08. /събота/ от 20:00 часа.