Поморие и Ботев /Гълъбово/ не можаха да си вкарат гол

Отборите на Поморие и Ботев /Гълъбово/ завършиха на равно 0:0 в мач от 4-ти кръг на ВПЛ,който се игра на ст.Лазур /Бургас/.

Първото полувреме ще се запомни с малко голови положения пред двете врати.В началото Ив. Винков от Ботев /Гълъбово/ създаде на два пъти притеснения за домакините,но вратарят Д.Тодоров спаси с вещина.В 10′ поморийци имаха възможност да открият резултата,но Борис Тютюков стреля не точно. Десет минути по-късно и Ж. Жеков се озова на чиста позиция,но вместо да шутира,опита подаване и сгреши.Отново Жеков в 54′ се оказа в единтична ситуация,но този път отправи удар и вратаря на гостите Марин Орлинов изби в корнер.Девет минути преди края М. Орачев засече центриране от воле,ала стражът Орлинов отново беше на висота

Гостите от Гълъбово играха в последните 20′ с човек по-малко след 2-ри жълт и червен картон за Иван Цачев.

Следваща среща ОФК Поморие гостува на ПФК Лудогорец II /Разград/ на 21.08. /понеделник/ от 18:00 часа.