КРАЙНО КЛАСИРАНЕ НА ОТБОРИТЕ НА ДЮШ НА ОФК ПОМОРИЕ ЗА СЕЗОН 2016/2017

Класиране ЮНОШИ СТАРША

 

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ФК „Черноморец 1919“ – Бургас

18

15

2

1

78-11

47

2. „Созопол“ – Созопол

18

13

0

5

61-34

39

3. ОФК „Поморие“ – Поморие

18

11

1

6

56-26

34

4. „Несебър“ – Несебър

18

9

1

8

41-44

28

5. ФК „Карнобат“ – Карнобат

18

8

0

10

26-48

24

6. ФК „Елхово“ – Елхово, Ямб., град

18

3

0

15

10-46

9

7. ФК „Ураган“ – Бояджик

18

2

0

16

9-72

6

 

Класиране ЮНОШИ МЛАДША

 

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ФК“Нефтохимик-Бургас“ – Бургас

18

15

3

0

71-6

48

2. ФК „Черноморец 1919“ – Бургас

18

15

2

1

82-8

47

3. „Несебър“ – Несебър

18

14

1

3

47-19

43

4. „Стралджа 2015“ – Стралджа

18

13

0

5

57-25

39

5. „Поморие“ – Поморие

18

8

2

8

42-31

26

6. ФК „Свети Никола“ – Бургас

18

5

2

11

27-51

17

7. „Созопол“ – Созопол

18

4

3

11

31-57

15

8. „Тунджа 1915“ – Ямбол

18

4

3

11

26-45

15

9. ФК „Ураган“ – Бояджик

18

3

0

15

20-103

9

10. „Странджа Агрокорн 2014“ – Средец, Бург., град

18

1

0

17

6-64

3


Класиране ДЕЦА

 

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ФК „Черноморец 1919“ – Бургас

18

17

0

1

82-9

51

2. „Карнобат“ – Карнобат

18

14

0

4

71-23

42

3. „Несебър“ – Несебър

18

13

1

4

59-25

40

4. ОФК“Ямбол 2004″ – Ямбол

18

13

1

4

64-28

40

5. „Поморие“ – Поморие

18

8

2

8

33-34

26

6. ФК“Нефтохимик Бургас“ – Бургас

18

7

1

10

34-35

22

7. „Странджа Агрокорн 2014“ – Средец, Бург., град

18

6

2

10

45-42

20

8. ФК „Локомотив“ – Бургас

18

4

3

11

30-50

15

9. СФК“Свети Никола“ – Бургас

18

2

1

15

10-96

7

10. „Созопол“ – Созопол

18

0

1

17

16-102

1

 

Класиране ФУТБОЛ 9

 

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ФК „Черноморец 1919“ – Бургас

18

18

0

0

182-8

54

2. ФК „Поморие“ – Поморие

18

13

2

3

91-17

41

3. „Нефтохимик 1962“ – Бургас

18

13

2

3

84-20

41

4. ДФК“Звездичка“ – Бургас

18

11

3

4

73-28

36

5. ФК „Бургас спорт“ – Бургас

18

10

1

7

52-41

31

6. „Вихър“ – Айтос

18

7

2

9

47-92

23

7. ФК „Свети Никола“ – Черноморец

18

3

3

12

16-112

12

8. „Карнобат“ – Карнобат

18

2

4

12

17-72

10

9. „Странджанец“ – Царево

18

2

2

14

15-87

8

10. ФК „Локомотив“ – Бургас

18

1

1

16

12-112

4

 

Класиране ФУТБОЛ 7

 

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ФК „Черноморец 1919“ – Бургас

18

17

1

0

133-9

52

2. „Нефтохимик 1962“ – Бургас

18

14

1

3

83-19

43

3. ФК „Бургас спорт“ – Бургас

18

14

0

4

94-18

42

4. „Несебър“ – Несебър

18

11

1

6

62-35

34

5. ДФК“Звездичка“ – Бургас

18

10

3

5

70-19

33

6. „Вихър“ – Айтос

18

7

0

11

50-76

21

7. ОФК „Поморие“ – Поморие

18

6

2

10

28-54

20

8. „Карнобат“ – Карнобат

18

4

0

14

17-108

12

9. ФК „Локомотив“ – Бургас

18

2

0

16

15-93

6

10. ОФК „Странджа Агрокорн“ – Средец, Бург., град

18

1

0

17

6-127

3

 

Класиране ФУТБОЛ 5

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ФК „Черноморец 1919“ – Бургас

22

22

0

0

144-21

66

2. ФК „Свети Никола“ – Черноморец

22

16

2

4

76-32

50

3. ДФК „Звездичка 1“ – Бургас

22

15

3

4

75-37

48

4. „Несебър“ – Несебър

22

12

3

7

80-52

39

5. ФК „Поморие“ – Поморие

22

12

1

9

63-53

37

6. ФК „Бургас спорт“ – Бургас

22

10

2

10

59-57

32

7. ФК „Локомотив“ – Бургас

22

9

3

10

76-86

30

8. „Нефтохимик 1962“ – Бургас

22

7

5

10

85-82

26

9. ДФК“Звездичка 2″ – Бургас

22

6

2

14

44-80

20

10. ФК“Бъдеще“ – Бургас

22

4

3

15

28-93

15

11. ФК „Бургас спорт“/кв.Д.Езерово/ – Бургас

22

4

2

16

52-99

14

12. „Ропотамо“ – Приморско, Бург., Град

22

1

2

19

33-123

5

 

 

Класиране Елитна група U15

Отбор

М

П

Р

З

Г.Р

Точки

1. ПФК „Ботев“ – Пловдив

20

18

1

1

94-7

55

2. ПФК „Берое“ – Стара Загора

20

15

1

4

64-21

46

3. ПФК „Локомотив-1926“ – Пловдив

20

14

3

3

55-8

45

4. ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ – Бургас

20

11

4

5

30-20

37

5. ФК „Черноморец-1919“ – Бургас

20

9

3

8

35-24

30

6. ФК „Бургас спорт“ – Бургас

20

7

5

8

22-38

26

7. ФК „Марица“ – Пловдив

20

6

5

9

26-48

23

8. ОФК „Левски“ – Карлово

20

5

4

11

29-38

19

9. ФК „Асеновец-2005“ – Асеновград

19

5

2

12

17-52

17

10. ПФК „Верея“ – Стара Загора

20

2

3

15

7-63

9

11. ОФК „Поморие“ – Поморие

19

0

3

16

4-64

3

Коментарите са забранени