Поморие победи Ботев /Гълъбово/

Отборът на Поморие победи Ботев /Гълъбово/ като домакин.Възпитаниците на Малин Орачев се наложиха с минималното 1:0.

Морският тим бе по-активния през всичките 90 минути и успехът можеше да бъде доста по-изразителен.През I-то полувреме голови положения почти липсваха и то логично приключи при 0:0.

През втората част,обаче поморийци натиснаха осезаемо своя съперник.След няколко пропуска в началото във 57-та минута Милен Танев отбеляза за 1:0.След заучено изпълнение на фаул ,Танев прати топката в мрежата с удар извън наказателното поле.Последва сериозен пропуск за гостите като в ситуацията Мирослав Коев самопожертвувателно изчисти топката от голлинията.Във 75-та минута домакините можеха да решат всичко в мача.Удар на Милен Танев бе избит от вратаря на гостите.Топката обаче попадна у Иван Колев ,който от метър на празна врата уцели лявата греда.

Следваща среща на ОФК “Поморие” е гостуване на отбора на ПФК “ЦСКА 2″ в гр. София на 14.04. /петък/ от 17:00 часа.