Поморие загуби гостуването във Враца

Срещата от XXII-ри кръг между ПФК „Ботев“ /Враца/ и гостуващият тим на ОФК „Поморие“,започна както се казва с „Гол от съблекалнята“.Домакините ликуваха след грешка в защитата на Поморие.Въпреки  това,поморийци достигнаха до две много чисти положения за гол,пропилени от Ахмед Ахмедов. Трудното за гостите настъпи във 27-та минута,когато от игра бе отстранен Станислав Дрянов и трябваше да до играят срещата с човек по-малко.

През второто полувреме отборът на Поморие пробва да търси обрат в резултата,но втора груба грешка във защитата позволи на домакините да поведат с 2:0.Футболистите на Малин Орачев ,обаче не спряха да търсят по-добър изход ,и въпреки тенденциозното съдийство на съдийската бригада от гр. Ловеч,успяха да намалят резултата в 76′ с гол на Лемперов.

В оставащите минути гостите се изнесоха тотално пред вратата на врачани,но нов гол не бе отбелязан и срещата завърши при резултат 2:1.