Поморие загуби от Лудогорец II

Отборът на ОФК „Поморие“ загуби домакинството си на Лудогорец II с 0:1.Възпитаниците на Малин Орачев направиха куп пропуски,които ги лишиха минимум от точка.Във 35-та минута дори Ахмедов не успя да се разпише от дузпа.Като цяло двубоят премина под диктовката на домакините.През първата част Иван Колев стреля от близко,но вратарят на гостите спаси ,Ахмедов с глава пък не успя да намери очертанията на вратата.Във 31-та минута тимът от Разград успя да поведе след като Ковачев направи добавка на празна врата.Само 5 минути по-късно Поморие имаше отлична възможност да изравни за нарушение срещу Живко Хаджиев в наказателното поле,главният арбитър отсъди дузпа.Ударът от бялата точка на Ахмед Ахмедов ,обаче бе отразен от вратаря.

През II-та част Поморие продължи да пропуска изгодни ситуации,Иван Колев от удобна позиция стреля над вратата,а негов удар с глава бе избит в корнер от Наумов.До края на мача Ахмедов и Милен Танев можеха да донесат поне точка на домакините ,но пропуснаха добри ситуации.

В следващия 20-ти кръг на първенството на ВПЛ отборът на ОФК „Поморие“ гостува  на ПФК „Локомотив“ /София/ на 11.03. /събота/ от 15:30 часа.