Несебър победи Созопол в турнира Pomorie Cup

Несебър победи с 4:2 Созопол във втори мач от днешната програма на Pomorie cup.

Делфините започнаха ударно мача,като до 5-та минута вече водеха с 2:0.Само 120 секунди игра бяха необходими на възпитаниците на Николай Русев ,за да открият резултата.Галин Димов изведе Ерай Карадайър ,който с удар по земята прати топката в мрежата за 0:1. Три минути по-късно Емин Ахмед засече от въздуха центриране в наказателното поле ,удвоявайки аванса на Несебър.3 минути преди края на полувремето с вторият си гол в мача Ерай Карадайър направи аванса на своя отбор класически.

През втората част двата тима си размениха по едно попадение.Във 70-та минута след центриране от ъглов удар топката попадна у Любомир Илиев,който с прецизен удар я насочи в мрежата за 1:3.Пет минути по-късно,обаче отново след центриране от корнер топката рекошира в играч на Созопол и спря във вратата на Нотев за 4:1.Минутка преди края на мача,Станимир Баев оформи крайното 2:4 след точно изпълнена дузпа.